Pažink savivaldą’19

73245048_10157688634744621_737987931070791680_n
Spalio 27-31 dienomis daugumoje Lietuvos savivaldybių vyko Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos organizuojamas renginys ,,Pažink savivaldą’19”. Tai devintą kartą organizuojama iniciatyva, kurios metu moksleiviai rudens atostogų metu atliko praktikas ir susipažino su vietos savivaldos veikla bei savivaldos valdomomis įmonėmis.

Vaidas Rusys Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininkas kalbėjo, kad „praktikos savaitė savivaldybėse leidžia suprasti pačios valdžios, kuri yra arčiausiai bendruomenės, veikimo principą taip pat tai skatina pilietiškumo ir atsakomybės ugdymą, kai atostogų metu laikas leidžiamas prasmingai ir kartu susipažįstama su savivaldos institucijų veikla“

Praktikos savaitės metu  9-12 klasių moksleiviai galėjo iš arti susipažinti su savivaldybės administracijos darbu ir atlikti linksmas praktines užduotis, leidžiančias renginio dalyviams pajusti, ką reiškia sėdėti tarybos nario, administracijos direktoriaus ar mero kėdėje.

“Ši iniciatyva leidžia moksleiviams susipažinti su savo savivaldybe ir “savu kailiu” pajusti, ką reiškia priiminėti sprendimus ir suprasti, kad nei vienas sprendimas nėra sprendžiamas be pagrindo”- Teigia Lietuvos Socialdemokratinio jaunimo sąjungos biuro vadovas Lukas Kazlauskas.

Patiems aktyviausiems renginio moksleiviams bus organizuojama kelionė į Vilnių, kur Seime kartu su “Progresyvių mokinių lab” aktyviausiais dalyviais galės pristatyti savo mintis, idėjas ir problemų sprendimus LSDP Seimo frakcijos nariams.

Trusted by Immediate Edge Official Website