LSDJS vadovų klubas nuo medelių sodinimo iki savanorius priimančios organizacijos

Šiandien startuojantis jaunimiečių vadovų klubas išsiskirs unikalia programa. Iš visos Lietuvos susirinkė socialdemokratinio jaunimo sąjungos nariai visą savaitgalį diskutuos apie savanorystę, ugdys lyderystės ir komandos formavimo kompetencijas, o svarbiausia, Marijampolės skvere sodins medelius, taip įprasmindami ir simboliškai paminėdami savo 30 metų veiklą Lietuvai.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga tapo akredituota savanorius priimanti organizaciją. Nuo šiol sutartis pasirašę ir šešis mėnesius savanoriavę jauni žmonės galės tikėtis papildomo 0.25 stojamojo balo. Jaunimo sąjunga galės priimti 30 jaunų žmonių visoje Lietuvoje, kurie savo kūrybiškumu, pilietiškumu ir atsakingumu prisidės kuriant Lietuvą.

Antrą vadovų klubo dieną jaunimiečiai Marijampolės Ramybės parke pasodins net 30 jaunų medelių, taip paminėdami artėjantį 30 metų gimtadienį. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga jau yra įsipareigojusi savo veikloje nenaudoti vienkartinių plastikinių daiktų žengs dar vieną žingsnį ir dar labiau prisidės prie Lietuvos ekologijos plėtros. LSDJS pirmininkas Vaidas Rusys pabrežia: “Kai kiti miesto centruose vardant “progreso” kerta miškus, jaunimiečiai aiškiai pasisako, kad tik rūpinimasis savo aplinka ją gali išsaugoti, tik nuo mūsų pačių priklauso kaip ir kokioje aplinkoje gyvename”.

Galiausiai šeštadienio popietę jaunimo sąjungos nariai kartu su brig. gen., Algiu Vaičeliūnų kels savo lyderystės ir komandos formavimo kompetencijas. LSDJS biuro vadovas Lukas Kazlauzkas pabrežia, kad: “Šie mokymai suteikia galimybę skyrių pirmininkams suprasti kas yra lyderis, kokios yra lyderio savybės ir įgytas kompetencijas toliau taikyti ne tik savo skyriaus, bet ir visos socialdemokratinio jaunimo sajungos judejimui į priekį”.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos vadovų klubas – tai jaunų žmonių kūrybiškumo ir pielitiškumo platforma, skatinanti savanorystę ir savo aplinkos tausojimą ne tik sau ir savo bendruomenei, bet ir ateities kartoms.

62107678_1217645295075944_235680794155155456_n

Trusted by Immediate Edge Official Website