Pagalba beglobiams gyvūnams

Kaip dažnai susimąstote apie pagalbą kitiems? Tiems, kurie patys negali savimi pasirūpinti.4 Tiems, kurie girdi, mato, jaučia ir  beatodairiškai myli mus nuoširdžia ir nesuvaidinta meile. Ir kaip dažnai nutinka, kad taip stipriai mylėdami savo šeimininkus augintiniai vis tiek išmetami ar paliekami likimo valiai. O nutinka taip, deja, dažnai. Visa laimė, kad yra žmonių, kurie tais gyvūnais pasirūpina, nestokodami savo laiko, jėgų ir pastangų. Tokių žmonių yra ir Kulvoje, Jonavos rajone, tai – Laimutė Palaimienė. Šios nuostabios moters globoje yra 9 šuneliai ir 6 katės, visus šiuos gyvūnus ji priglaudė iš gatvės.

17“Su mumis susisiekusi Ilona Kolitaitė prašė pagalbos. Sakė, jog beglobiams gyvūnams, kuriuos Kulvoje glaudžia Laimutė, reikia būdos. Na, reikia tai reikia, pamanėme, ir pradėjome galvoti kur ar kaip ją gauti. Čia į pagalbą mums pasišovė vienas jaunimiečių – Nerijus Šalūga ir pasisiūlė ją sukalti. Dar vieną būdą padovanojo ir Simona bei Vytautas Damuliai. Tada pamanėme, kodėl gi neaplankius gyvūnėlių visiems drauge ir nenuvežus ne tik būdų, bet ir vaišių? Taigi, ne tik jaunimiečiai, bet ir kiti gyvūnų mylėtojai sunešė daugybę kilogramų maisto. Ypatingai dėkojame Aistei Balčienei, kuri sugaišo ne vieną valandą renkant šias gėrybes gyvūnams.” – pasakojo LSDJS skyriaus pirmininkė Kristina VAŠKEVIČIENĖ.

Akcijos pagalbininkė ir didelė gyvūnų mylėtoja, jaunimietė Ramunė Vaičiulytė sako:15 „Ši nuostabi janimiečių akcija išsirutuliojo iš paprasto klausimo “Gal galima būtų padovanoti būdą?” O šiandien naujuose nameliuose jau apgyvendintos šunytės Alisa ir Mirta, suaukotas didžiulis kiekis maisto keturkojams. Noriu Laimutės vardu padėkoti kiekvienam prisidėjusiam, perdavusiam maisto, vykusiam aplankyti ir palepinusiam šunelius savo dėmesiu, skyrusiems savo laiko ir sukalusiems būdas. Laimutė sakanti, kad vis dar negalinti patikėti žmonių gerumu. Tikimės, kad moteris sulauks dar daugiau palaikymo žodžių ir realios paramos. O ji – su dėkingumu ir džiaugsmu sutiks kiekvieną geraširdį svečią. Tad jei kas norėtų apsilankyti – maloniai prašome“.
Iki laimės juk reikia visai nedaug, šiek tiek mūsų visų laiko ir pastangų. Tikime, kad šią akciją dar kartosime ir sulauksime dar daugiau pagalbos.

LSDJS Jonavos skyriaus informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website