Praėjusį savaitgalį Vilniuje – LSDJS išorinės komunikacijos tinklo mokymai

3
LSDJS archyvas

2017 metų sausio 28 dieną Vilniuje vyko Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos išorinio komunikacijos tinklo (IKT) mokymai. IKT yra daugiau nei metus Sąjungoje veikiantis tinklas, kurio veikloje dalyvauja jaunimiečiai, atsakingi už LSDJS įvaizdžio formavimą, informacijos skleidimą, informacijos pateikimą auditorijai.

IKT mokymai vyko centrinėje LSDJS būstinėje, Vilniuje. Mokymuose dalyvavo 11 IK tinklo narių.  Mokymų programoje buvo numatyta gausybė rimtų darbų: pranešimų spaudai rengimas, IKT techninio darbo principai,  ryšių užmezgimas su vietine žiniasklaida ir dar daugybė įdomios ir informatyvios veiklos, įdomių ir reikšmingų diskusijų.

Mokymuose dalyvavo LSDJS Vilniaus miesto bei rajono, Kupiškio, Jonavos, Panevėžio miesto bei rajono, Šiaulių miesto, Akmenės ir Birštono skyrių komunikacijos atstovai, kurie mokymų metu sėmėsi naujų žinių komunikacijos bei viešųjų ryšių srityse.

„Ypatingai džiaugiuosi, kad jau ne pirmą kartą į Išorinės komunikacijos tinklo mokymus susirenka savo žinias tobulinti bei kompetencijas kelti pasirengę jaunieji socialdemokratai. Smagu, kad kiekvieną kartą atrandame vis kažką naujo, keliame vis naujus uždavinius sau bei esame įkvėpti noro kurti ne tik sau, bet ir organizacijai. Manau, tai aiškiai parodo, kad komunikacijos tinklas vis stiprėja ir vis tobulėja“, – teigė LSDJS komunikacijos vadovas Tomas Bilevičius.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri palaiko politines kairiąsias pažiūras ir savo veiklą pradėjo dar 1922 metais

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga skatina Lietuvos jaunus žmones veikti, prisideda prie įvairių veiklų, skleidžia kairiosios politinės krypties idėjas Lietuvos bei Europos lygmenimis, aktyviai veikia jaunimo politikos formavimo bei įgyvendinimo srityse visoje Lietuvoje, jos savivaldybėse.


Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos

Išorinio komunikacijos tinklo biuro informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website