Vasario 16-ąją Vilniaus rajone – įspūdinga 250 metrų trispalvė

16810784_1340781019317062_1377363767_o
LSDJS archyvas

Vasario 16-osios minėjimas, šalia sostinės esančiame miestelyje – Nemenčinėje, matyt, įsiminė daugeliui šio rajono gyventojų. Kiekvienas išvydęs pagrindinėse miesto gatvėse įspūdingo dydžio, o tiksliau – ilgio, vėliavą, negalėjo atsistebėti ir kuo skubiau ieškojo savo išmaniųjų telefonų, kad įamžinti vieną kitą kadrą.

Lietuvos gimtadienio minėjimas Nemenčinėje organizuojamas jau antrus metus iš eilės. Iniciatyvos organizatoriai – Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Vilniaus rajono skyriaus jaunimas – skatina Vilniaus rajono gyventojus būti pilietiškais ir nepamiršti mūsų šalies istorijos bei to, kas lietuvių tautą suvienijo naujam atgimimui.

Ketvirtadienį Nemenčinėje vykusio valstybės gimtadienio minėjimo esmė – dar labiau suvienyti miestelėnus, įžiebti jų širdyse daugiau meilės ir patriotiškumo šaliai. Pagrindiniu šventės akcentu tapo 250 metrų ilgio Lietuvos trispalvė, kurią išskleidė ir per pagrindines gatves, kartu su Lietuvos policijos palyda, pernešė beveik 200 šventės dalyvių.

Šventės minėjimas pritraukė ne tik šio ir aplinkinių miestelių gyventojus, bet ir svečius iš skirtingų Lietuvos kampelių. Į Nemenčinę atvyko keletas Lietuvos Respublikos Seimo narių, vietos savivaldybės tarybos nariai bei vicemeras.

Pakalbinus vieną iš pagrindinių Lietuvos gimtadienio minėjimo Nemenčinėje organizatorių Robertą Duchnevičių, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Vilniaus rajono skyriaus pirmininką, pastarasis iš karto išreiškė padėką miestelėnams, kadangi be jų pagalbos išskleidžiant ir nešant vėliavą, šis minėjimas nebūtų įvykęs.

R. Duchnevičius džiaugėsi, kad gyventojai noriai buriasi į tokius renginius bei skatina atvykti ir draugus, kaimynus. Pabrėžiama, kad tai šventė visiems, kuri garantuoja gerą nuotaiką, o tuo pačiu priverčia ir pagalvoti apie tai, kokioje patriotiškoje šalyje mes gyvename. Tuo pačiu R. Duchnevičius norėjo padėkoti ir renginio globėjui – Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariui Algiui Šatui.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri palaiko politines kairiąsias pažiūras ir savo veiklą pradėjo dar 1922 metais.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga skatina Lietuvos jaunus žmones veikti, prisideda prie įvairių veiklų, skleidžia kairiosios politinės krypties idėjas Lietuvos bei Europos lygmenimis, aktyviai veikia jaunimo politikos formavimo bei įgyvendinimo srityse visoje Lietuvoje, jos savivaldybėse.

 

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
Išorinio komunikacijos tinklo biuro informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website