Startuoja LSDJS renginys “Progresyvių moksleivių LAB”

DSC_2580Balandžio 26 dieną prasideda LSDJS organizuojamas renginys „Progresyvių moksleivių LAB“. Šis tris dienas truksiantis renginys – puiki proga moksleiviams iš visos Lietuvos diskutuoti apie jiems rūpimas problemas. Gimnazistai iš įvairių miestų kalbėsis apie sunkumus, su kuriais jie susiduria savo mokyklose, dalinsis idėjomis apie švietimo sistemos tobulinimą bei jaunimo užimtumą. Moksleiviai taip pat turės progą susipažinti su nevalstybinėmis organizacijoms, jų teikiama nauda ir galimybe prisijungti. Savanoriavimas – viena esminių mūsų sąjungos vertybių, manome, jog tai turi itin svarbią įtaką moksleiviams, padeda plėsti jų pasaulio suvokimą, pažinti kitaip mąstančius žmones.

DSC_2169

Šio renginio metu moksleiviai dirbs kartu, savo sukauptomis kompetencijoms jie prisidės prie savo aplinkos gerinimo. Kita svarbi forumo tema – žiniasklaidos laisvė ir jos suvaržymas. Su Lietuvos televizijos žurnalistu ir laidų vedėju Dariumi Lukoševičiumi kalbėsimės apie cenzūrą ir žiniasklaidos padėtį Lietuvoje.

Lietuvos Socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininkas Vaidas Rusys apie šį forumą sako: „Progresyvių mokinių LAB idėja gimė siekiant mokiniams suteikti platforma kurti ir tobulėti. Šis mokinių LAB jau yra antrasis ir džiaugiamės didesniu dalyvių skaičiumi bei idėja pačiu mokinių užsidegimu būti pilietiškiems ir aktyviems“. Planuose – puikus savaitgalis, pilnas naujų idėjų, diskusijų ir pažinčių!

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website