Nuo šiol prie jaunimiečių gali jungtis ir Kėdainių jaunimas

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (toliau – LSDJS) plečia savo veiklas ir jau nuo šiandienos Kėdainiuose galima sutikti jaunimiečius.

kopija

LSDJS Kėdainių skyriaus pirmininkas Lukas Tamulynas džiaugiasi, kad jaunimas turės dar vieną galimybę burtis ir kurti savo miestą, bei plėtoti kairiosios minties idėjas: „Džiaugiuosi, kad tokiame puikiame mieste, kaip Kėdainiai, turėsime kairiąją Jaunimo organizaciją. Įsiliedami į jaunimiečių šeimą tampame dalimi kažko didesnio, kas mus vienis ir padės eiti toliau. Turėdami unikalią geografinę padėtį, nuostabias mokyklas, bei šaunų, aktyvų jaunimą, tikiu, kad kartu galėsime dirbti, kurti, svajoti ir paversti mūsų miestą Jaunimo miestu“.

33964972_407887769690667_3057453442676031488_nLSDJS valdybos narys, Vaidas Rusys, sveikindamas įsikūrusį Kėdainių LSDJS skyrių motyvavo:

„Būti LSDJS nariu reiškia būti nuolat klausiančiu, abejojančiu esamomis tiesomis ir išgirstančiu kitų nuomones, ne tik matančiu tuos, kurie yra užribyje, bet ir stovi greta jų. LSDJS yra savanorystė savo miestui ir Lietuvai“.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – tai daugiau nei organizacija, tai bendruomenė kurianti Lietuvai. Jei nori kurti kartu, savanoriauti, įgyti naujų žinių, turėti draugų, kurie prisidės ir padės tau įgyvendinant idėjas – ieškok savo mieste LSDJS ambasadorių arba rašyk #noriukurtiLietuvai ir mes tau parašysim asmeniškai.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website