Moksleiviai – šešėliniai savivaldybių administracijų darbuotojai

20151109-pazinksavivalda1-8673 (1)

Spalio 31 – lapkričio 4 dienomis, įvairiose Lietuvos savivaldybėse, prasideda projektas „Pažink Savivaldą”. Tai – jau ketvirtus metus organizuojamas projektas, kuriuo siekiama vyresniųjų klasių moksleivius supažindinti su Lietuvos savivaldybių tarybų bei administracijų darbu, kuomet patys projekto dalyviai šį darbą tiesiogiai stebi ir atlieka iš anksto paruoštas praktines užduotis.

Moksleivių rudens atostogų metu nuo 2016 m. spalio 31 d. iki lapkričio 4 d., atrinkti projekto dalyviai, atliks praktiką Alytaus, Birštono, Kauno, Marijampolės,  Mažeikių, Panevėžio rajono ir Švenčionių savivaldybių administracijose.

Projektas ypatingai svarbus moksleiviams, norintiems rudens atostogas praleisti naudingai ir bandantiems suprasti, kad daugelis stereotipų, apie savivaldybių administracijų darbą, yra netikri, o tikrasis savivaldos administracinis darbas – įdomus ir įtraukiantis.

Projekto organizatorių teigimu, praktinis susipažinimas su Lietuvos savivaldybių tarybų bei administracijų darbu ir praktinės užduotys, duoda daug daugiau žinių nei teorinis būdas, kuris dažnai būna apipintas įvairiais nepagrįstais stereotipais.

Projekte ,,Pažink Savivaldą“ kviečiami dalyvauti visi vyresniųjų klasių mokiniai, kurie yra motyvuoti bei, žinoma, nori susipažinti su administraciniu savivaldybės darbu, sužinoti įvairios naudingos praktinės informacijos.

Registracija į projektą atvira visiems vyresniųjų klasių moksleiviams, o labiausiai motyvuoti moksleiviai bus atrinkti ir turės galimybę atlikti praktiką savivaldybių administracijose.

Mokiniai turės suformuotas praktinės veiklos užduotis, kurias bandys spręsti komandiniu darbu bei savo idėjomis. Taip pat, moksleiviai susipažins su sistema, kuri naudojama savivaldybių bei tarybų, administraciniame darbe.

Šis projektas – Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) tradicinė iniciatyva įgyvendinama kiekvienais metais. LSDJS nuolat koncentruojasi į įvairius praktinės veiklos projektus, siekdama suteikti jauniems žmonėms galimybes praktiškai išbandyti juos dominančias veiklas.

Daugiau informacijos apie projektą – LSDJS Facebook puslapyje: www.fb.me/jaunimieciai ir internetinėje svetainėje www.jaunimieciai.lt.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
išorinio komunikacijos tinklo biuro informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website