LSDJS ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Informuojame, jog LSDJS Valdybos sprendimu LSDJS eilinė ataskaitinė-rinkiminė konferencija vyks š. m,. birželio 4 dieną Šiauliuose. (Adresas: Šiaulių arena, Jono Jablonskio g. 16, Šiauliai.)

Konferencijos darbotvarkės projektas bus atsiųstas ne vėliau kaip gegužės 25 d. Numatoma pradžia: 10 val. 

Konferencijoje bus renkami 3 nauji valdybos nariai, Kontrolės komisija, bus pristatoma 2021 metų LSDJS veiklos ir finansų ataskaitos, taip pat pirmininko, valdybos narių veiklos vertinimo ataskaitos. 

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

REGISTRACIJA

Šiuo metu į konferenciją registruotis bei dalyvauti gali tik delegatai. Registracija iki gegužės 29 dienos. Nuorodą turi skyrių pirmininkai. 

KANDIDATAMS Į VALDYBĄ

Kandidatai į valdybą ne vėliau kaip gegužės 23 dienos (imtinai) turi pateikti surinktus 50 sąjungos narių parašus iš ne mažiau kaip 5 skirtingų skyrių. Taip pat reikia pateikti savo CV bei motyvacinį laišką. Viską (parašus, CV ir motyvacinį) iki nurodyto termino reikia siųsti el. paštu info@jaunimieciai.lt

Parašus galima rinkti ir elektroniniu būdu. Instrukcija ČIA. Šiame aplankale rasite ir parašų lapą, jei nuspręstumėte parašus rinktis tiesioginiu būdu. 

DELEGAVIMO RAŠTAI

Skyriaus pirmininkas turi pateikti skyriaus atstovų delegavimo raštą. Tai padaryti turi ne vėliau kaip iki gegužės 28 dienos (imtinai). Delegavimo raštai turi būti siunčiami el. paštu: info@jaunimieciai.lt

DEBATAI

Debatai su kandidatais į Valdybą vyks birželio 2 dieną. 

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis į pirmininką ar bet kurį valdybos narį. 

Iki susitikimo!