LPSK pirmininkas jungias prie jaunimiečių

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos jaunimo (LPSK jaunimas) pirmininkas Tomas Jakutavičius tapo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Kauno skyriaus nariu.

26993981_2091467907535940_8222096681878643960_n“Prisijungimas prie LSDJS man atrodė, kaip natūralus žingsnis. Atstovaudamas LPSK ne kartą susidūriau su jaunimiečiais ir jų pozicijomis, todėl žinau, kad šios organizacijos tikslai ir veiksmai atitinka tai, ko pats siekiu kiekvieną dieną – stipresnio Jaunimo balso, kurio nebūtų galima ignoruoti. Žinau, kad šio tikslo galime pasiekti tik telkdamiesi ir bendradarbiaudami. Todėl mano gimtojo miesto – Kauno skyrius, man pasirodė, kaip puikus pasirinkimas. Būdamas LSDJS dalimi aš galėsiu ne tik dalintis patirtimi, inicijuoti pokyčius, tačiau ir mokytis, bei augti kartu su visa jaunimo organizacija, bei būti Jaunimo balso dalimi”, – apie savo apsisprendimą prisijungti prie jaunimiečių pasakojo T. Jakutavičius.

Laikinai pareigas einančio LSDJS pirmininko Vaido Rusio nuomone organizacijos stiprybę sukuria žmonės, kuriuos vienija kairioji idėja. “Tik žmonės ir jų turimos kompetencijos, bendrumo jausmas, atsidavimas ir noras atstovauti jaunimą – kuria LSDJS. Šiandiena ypatingai džiaugiamės, kad į mūsų tarpą įstojo Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos jaunimo pirmininkas Tomas, kuris sustiprins LSDJS ginant jaunų žmonių interesus, ypač darbo santykių kontekste”, – mintimis dalinosi V. Rusys.

Beveik metus laiko LPSK jaunimas ir LSDJS vykdo bendrą projektą “Tu ir pirmas tavo darbas”, kuris yra skirtas visų Lietuvos mokyklų 9 – 12 klasių mokiniams ir jo tikslas supažindinti jaunuolius su darbo rinka, padėti pasiruošti pirmajam sėkmingam startui, įgyti kompetencijų bei įgūdžių, reikalingų nepilnamečio įsidarbinimui. Paskaitos metu moksleiviams pasakojama apie darbo santykius reglamentuojančius dokumentus, darbuotojams suteikiamas garantijas, mokamus mokesčius, tinkamą savęs reprezentavimą socialiniuose tinkluose, vykdomos darbo pokalbio simuliacijos.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – tai nevyriausybinė jaunimo organizacija, kurios tikslas yra vienyti kairiųjų pažiūrų jaunimą atstovaujant jų bei visuomenės interesus, ugdant atsakingumą ir bendruomeniškumą.

Patinka tai, ką darom? Tapk nariu!

Simona DAMULIENĖ21557496_1871280346521057_2706785850122576412_n
LSDJS ryšių su visuomene koordinatorė,
LSDJS valdybos narė
simona.damuliene@gmail.com

Trusted by Immediate Edge Official Website