Jungtinės Karalystės lietuviai susitiko su jaunaisiais LSDP kandidatais į LR Seimą

14383279_1384025518292944_491709028_nRugsėjo 16-18 dienomis Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos atstovai kartu su atstovais iš Lietuvos socialdemokratų partijos dalyvavo Jungtinės karalystės lietuvių jaunimo sąjungos organizuotuose Lietuvos Respublikos 2016 metų Seimo rinkimų kandidatų debatuose. Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatai į LR Seimą susitiko ir debatavo lietuvių bendruomenei aktualiais klausimais kartu su kitų politinių jėgų atstovais.

Dviguba pilietybė ir el. balsavimas – vienbalsiai reikalingas

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenei vieni iš aktualiausių klausimų – piliečio pareigos įgyvendinimas negyvenant Lietuvos Respublikos teritorijoje. Susirinkę lietuviai aktyviai domėjosi kandidatų nuomonėmis bei siūlomais veiksmų planais dėl dvigubos pilietybės įteisinimo, kuris palengvintų daugelį biurokratinių procesų užsienyje gyvenantiems lietuviams, dalyvaujant valstybės valdymo procesuose.

Susirinkusieji, taip pat, aktyviai domėjosi ir elektroninio balsavimo, įvairių rinkimų ar referendumų metu, klausimu. Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai, pasisakantys už kuo aktyvesnį visų piliečių įtraukimą į šalies valdymo procesus, išreiškė tvirtą poziciją, kad pritaria elektroninio balsavimo įvedimui. Jaunųjų socialdemokratų nuomone, nors ir žengiant tokį tvirtą žingsnį tobulėjimo link, iškyla nemažai saugumo ir balsų papirkinėjimo grėsmių, visus kylančius klausimus ir grėsmes įmanoma apsvarstyti ir nuo jų apsisaugoti.

Aktualios diskusijos – emigracijos tema

Taip pat, susirinkusius lietuvius domino partijų programinės politikos emigracijos tema. Jaunojo socialdemokrato G. Palucko nuomone, į užsienį išvykusius lietuvius per prievarta ginti atgal į Lietuvą yra neracionalu ir nelogiška. Išvykusiems tautiečiams, politiko nuomone, reikia padėti išlaikyti ryšius su gimtąja šalimi. Išreikštą socialdemokratų nuomonę palaikė ir į debatus susirinkę lietuvių bendruomenės Jungtinėje Karalystėje nariai.

Debatuose – daugiau nei 300 jaunuolių

Susipažinti su kandidatais LR Seimo 2016 rinkimuose susirinko daugiau nei 300 jaunų lietuvių. Susirinkę bendruomenės nariai ne tik aktyviai uždavinėjo klausimus debatų metu, bet taipogi su kandidatais diskutavo ir renginiui pasibaigus.

Lietuvos socialdemokratų partijos rinkimų sąraše yra daugiau nei 20 Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos kandidatų į LR Seimą 2016 metais. Palaikyti jaunuosius socialdemokratus galite spalio 9-ą dieną daugiamandatės apylinkės biuletenyje pasirinkę LSDP sąrašą Nr. 1 ir reitinguodami 5 jaunuosius socialdemokratus.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
išorinės komunikacijos tinklo informacija
Neatlygintina politinė agitacija.

Trusted by Immediate Edge Official Website