„Jonavos žvaigždė“: jaunųjų talentų apsupty

Pirmą kartą Jonavoje surengtame konkurse „Jonavos žvaigždė“ dėl geriausiojo vardo sekmadienį varžėsi ir darželinukai, ir suaugusieji. Tuo tarpu organizatoriai sako, kad konkursas galėtų tapti kasmetiniu renginiu ne tik talentingiems Jonavos vaikams, tačiau ir rajono bendruomenei.
Jonavoje organizuotas renginys „Jonavos žvaigždė 2016“ sekmadienio popietę į Jonavos kultūros centrą sukvietė tiek dalyvius, tiek žiūrovus.Į sceną pakilę jonaviečiai dainavo, šoko, skaitė eiles. Vieni mažiausiųjų dalyvių – Rusnė Ilčiukaitė (3,5 m.) ir Vestina Golubevaitė (3,5 m.) – drąsiai lipo į sceną ir deklamavo eilėraščius, o mama Jurgita su savo dukterimis Eila (4 m. ) ir Edija (7 m.) atliko M. Mikutavičiaus dainą „Nebetyli sirgaliai“, savo energija užkrėtusios visus žiūrovus.
Apie tai, kam ko reikia dainavo Jokūbas Kusas, turėjęs ir originaliausią palaikymo komandą. Sirgaliai taip pat buvo apdovanoti tiek už Jokūbo, tiek už kitų dalyvių palaikymą.
3-4 metų vaikai iš darželio „Bitutė“ nuotaikingai sušoko skruzdėliukų šokį iš spektaklio „Skuzdėliukas nežiniukas“. Vaikus ruošė muzikos vadovė Jūratė Griciūnienė ir auklėtoja Asta Babilienė.
Benas Bičiūnas (5 m.), užlipęs ant scenos, pasakojo žiūrovams apie žmogaus anatomiją, žmogaus kūno sandarą, žiūrovus ir komisiją stebindamas sudėtingais medicininiais terminais.
Originaliu pasirodymu išsiskyrė Ugnė Damulytė, pademonstravusi savo aerobinius sugebėjimus.
Renginyje dainavo atlikėjos Violeta ir Ieva, Monika Imbrasaitė, Julija Radzevičiūtė, Karolina Jonaitytė, Gabrielė Užkurytė, Kotryna Dogadajeva, Karolina Krivickaitė, grupė „Dži dži kei“ (atlikėjos Gertrūda, Kamilė, Gabija).
Renginio dalyvius vertino komisija, kurios nariai – Vilma Širkaitė, Vytautas Žebrauskas bei Elegijus Laimikis.
Netrukus paskelbta ir „Jonavos žvaigždė 2016“. Ja tapo Karolina Krivickaitė, kuri savo atliekama daina „Jeigu žinotum“ ir jausmingu pasirodymu sužavėjo tiek komisijos narius, tiek žiūrovus. Nugalėtojai atiteko 150 eurų vertės čekis bei galimybė sudalyvauti renginyje „Atostogų pieva“.
„Norėtume padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šio renginio – ačiū komisijos nariams, taip pat „Security Group“ už renginio priežiūrą, televizijai „AVVA“ – už transliaciją. Dėkojame visiems dalyvavusiems, nuostabu žinoti, kad Jonavoje yra tiek daug talentingų žmonių, taip pat tikimės, kad kitais metais jų bus dar daugiau“, – sakė Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Jonavos skyriaus pirmininkė Karolina Petrenčiuk.

LSDJS Jonavos skyriaus informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website