Jonavos rajono skyriaus pirmininke išrinkta Karolina Petrenčiuk

Jonava
LSDJS Jonavos rajono skyrius.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Jonavos rajono skyrius, sausio 18 d. į visuotinį narių susirinkimą sukvietė veikloje dalyvaujančius jaunimiečius. Visuotinių LSDJS skyrių susirinkimų metu yra renkami skyrių pirmininkai, valdybų ir kontrolės organų nariai bei delegatai į LSDJS eilinę ataskaitinę – rinkiminę konferenciją Vilniuje, kuri vyks šių metų kovo 18 dieną. Taip pat – pristatomos skyrių pirmininkų metinės veiklos ataskaitos.

Į visuotinį LSDJS Jonavos rajono skyriaus susirinkimą, susirinkus skyriuje veikiantiems jaunimiečiams, buvo patvirtinta skyriaus pirmininkės Karolinos Petrenčiuk metinės veiklos ataskaita. Per 2016-uosius skyriuje organizuota bei prisijungta prie įvairių veiklų.

LSDJS Jonavos skyrius 2016 – aisiais rengė akciją „Ate, Kalėdų eglute“, kurios metu jaunimiečiai iš jonaviečių rinko nupuoštas egles ir keitė jas į šokoladą. Taip pat, padėjo organizuoti koncertą moters dienos proga, rengė protmūšį, skirtą Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti bei  atvedė „Auksinis protas“ ir „Protų lyga arba ko nežino Kazys“ protmūšius į Jonavą.

Skyriaus jaunimiečiai, taip pat, saugaus eismo dienos metu su perėjoje šokančiais pramoginių šokių šokėjais ragino jonaviečius atkreipti dėmesį į saugumą kelyje, buvo toliau plėtojamas visų ratuotų miestiečių pamėgtas projektas „Dviračių naktynės“,  pirmą kartą ieškoma Jonavos talentų projekte „Jonavos žvaigždė 2016“ ir inicijuotas „Taikos glėbys“ susibūrimas. Jonavos jaunimiečiai, kaip ir kasmet vasaros viduryje organizavo „Sporto forumą“, kurio vinis, pirmą kartą stebinęs jonaviečius ir miesto svečius buvo purvo tinklinis.

Taip pat, visuotinio susirinkimo metu buvo išrinktas LSDJS Jonavos rajono skyriaus pirmininkas. Pradėtus darbus skyriuje tęs, skyriaus jaunimiečių pasitikėjimo sulaukusi Karolina Petrenčiuk, o pirmininkui skyriaus veiklai vadovauti padės išrinkti nauji valdybos nariai – Simona Damulienė, Arnas Čekanavičius ir Kristina Timofejeva.

Įpusėjus spręsti svarbius skyriaus veiklai klausimus buvo pereita prie taip pat aktualaus klausimo – skyriaus delegatų LSDJS eilinėje ataskaitinėje – rinkiminėje konferencijoje. Pastaroji vyks šių metų kovo 18-ą dieną, Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje. Jonavos rajono skyrius į konferenciją delegavo 6 atstovus.

Pagal Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos įstatus, norint oficialiai patvirtinti visuotinį susirinkimą, jame turi dalyvauti daugiau nei puse visų skyriaus narių. LSDJS Jonavos rajono skyriaus visuotiniame susirinkime dalyvavo 29 skyriaus nariai.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri palaiko politines kairiąsias pažiūras ir savo veiklą pradėjo dar 1922 metais.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga skatina Lietuvos jaunus žmones veikti, prisideda prie įvairių veiklų, skleidžia kairiosios politinės krypties idėjas Lietuvos bei Europos lygmenimis, aktyviai veikia jaunimo politikos formavimo bei įgyvendinimo srityse visoje Lietuvoje, jos savivaldybėse.

 

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
Išorinio komunikacijos tinklo biuro informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website