Europos jaunimo savaitės startas Šiauliuose!

18193898_205382366644013_4253127547608401958_n
LSDJS archyvas

Gegužės 1 d. Šiauliuose ant Fotografijos muziejaus stogo startavo jau trečius metus Šiauliuose vykstanti Europos jaunimo savaitė, kurios šių metų šūkis: keturios dienos, keturi iššūkiai – tūkstančiai jaunų žmonių.

Europos jaunimo savaitės ambasadorių rengiama Šiaulių jaunimo savaitė šiais metais kvies miestiečius į keturis skirtingus renginius, skirtingose Šiaulių miesto erdvėse, išsklaidant stereotipus ir atveriant kelius tarp skirtingų miesto rajonų ir jų gyventojų.

Europos Jaunimo Savaitės iniciatorė ir organizatorė Lina Lukytė atidarydama Europos Jaunimo savaitę teigė:

„Europos jaunimo savaitės tikslas – išbalansuoti nusistovėjusias normas ir atkreipti dėmesį, jog nepaisant socialinių statusų ir stereotipų kiekvienas žmogus yra vienos bendruomenės narys, todėl būtina kalbėti apie galimas jų vienybės formas ir bendrą solidarumą”.

Jaunų žmonių solidarumas yra šių metų Europos jaunimo savaitės tema.

18300877_411957572520368_2439238610502577627_n
LSDJS archyvas

Šiauliuose Europos jaunimo savaitė startavo su diskusija, kurioje buvo aptariamos jaunų žmonių galimos vienybės formos ir jų reikšmingumas, bei šio vieningumo būtinumas didinant miestiečių tolerantiškumą ir kitaip atrodančiam bei kitaip galvojančiam. Diskusijoje į kurią susirinko arti šimto žmonių, diskutavo Šiaulių miesto jaunieji verslininkai, jaunimo organizacijų lyderiai, Šiaulių Universiteto atstovas, Šiaulių Logopedinės mokyklos auklėtoja aptarę savo išskirtines problemas, siekė atskleisti kokiomis formomis galimas jų tarpusavio bendradarbiavimas.

Pirmasis Europos jaunimo savaitės renginys baigėsi koncertu ant Fotografijos muziejaus stogo, atidarymo tortu ir karšta arbata.

Europos jaunimo savaitės ambasadoriai jaunimą kviečia priimti 4 iššūkius ir įrodyti, kad miestas pilnas jaunų žmonių. Antradienį (gegužės 2 d.) kartu su visomis socialinėmis grupėmis eiti bulvaru, ketvirtadienį (gegužės 4 d.) paslampinėti po pietinį kartu su R. Kmita ir penktadienį (gegužės 5 d.) kartu su jaunimo organizacijomis, neformaliomis grupėmis garsiai ir neįprastai uždaryti EJS Fest`17 prie Talkšos ežero.

4 dienos – 4 iššūkiai – šimtai jaunų žmonių!

EJS FEST`17  renginai:

Gegužės 2d. 17:00  ĖJIMAS bulvaru 1000 žingsnių: POJŪČIAI SOLIDARUMAS DIZAINAS

Gegužės 4d. 18:00  Pasivaikščiojimai po pietinį su Kmita.

Gegužės 5d. 19:00 – 22:00 EJS FEST`17 PIKNIKAS uždarymas su  Colours of Bubbles.

Daugiau naujienų ir informacijos

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri palaiko politines kairiąsias pažiūras ir savo veiklą pradėjo dar 1922 metais.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga skatina Lietuvos jaunus žmones veikti, prisideda prie įvairių veiklų, skleidžia kairiosios politinės krypties idėjas Lietuvos bei Europos lygmenimis, aktyviai veikia jaunimo politikos formavimo bei įgyvendinimo srityse visoje Lietuvoje, jos savivaldybėse.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
Išorinio komunikacijos tinklo biuro informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website