Dauguose – karštos diskusijos apie Naująjį Darbo kodeksą ir ne tik

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS), liepos 22-24 dienomis, Daugų technologijos ir verslo mokykloje organizuoja tradicinį LSDJS renginį, kuriame susitiks visos Lietuvos jaunieji socialdemokratai. LSDJS Vasaros akademijoje su jaunimu diskutuos gausus būrys Lietuvos mokslininkų bei politikų, o LSDJS vasaros sąskrydyje jėgas įvairiose rungtyse išbandys organizacijos skyrių komandos.

Dvi dienas vyksiančiuose renginiuose dalyvaus šalies politikai, mokslininkai bei visuomenininkai. Jie diskutuos ne tik apie Lietuvos ateities iššūkius, bet ir aptars aktualius saugumo, ekonomikos bei politikos klausimus. Diskusijoje „Tarp senojo ir naujojo Darbo kodekso: ar leisime sau progresuoti?“ bus bandoma atsakyti į klausimą, „kuri pusė gers šampaną“, kai jis bus priimtas? Šioje ir kitose diskusijose dalyvaus LR Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, žurnalo „Valstybė“ redaktorius Eduardas Eigirdas, Vilniaus Universiteto profesorius Tomas Davulis, žurnalistas Vladimiras Laučius, Vilniaus miesto vicemeras Gintautas Paluckas, Vidaus reikalų viceministras Justas Pankauskas, Ūkio viceministras Marius Skarupskas.

Nuo šeštadienio popietės, organizatoriai dalyvius pakvies į tradicinį Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos sąskrydį, vyksiantį, taip pat, Dauguose. Visų renginio dalyvių laukia sportinės rungtys, estafetės, diskoteka, sauna ir galimybė pasiplaukioti katamaranu. Sąskrydis – puiki galimybė susitikti su seniai matytais draugais iš visos Lietuvos arba susipažinti su neseniai prisijungusiais.

Kiekvienais metais tradiciškai vykstantis renginys, šiais metais organizatorius stebina išaugusiu užsiregistravusių dalyvių skaičiumi. Šiais metais pasirengusių dalyvauti „Vasaros akademijoje / sąskrydyje“ – jau daugiau nei 150. „Lietuvos jaunimas gyvena tuo, ką žino ir pasiklysta tame, ko nežino. Todėl šiek tiek stebiuosi ir tuo pačiu ypatingai džiaugiuosi, kad į šių metų Lietuvos socialdemokratinio jaunimo renginį susirinks daugiau nei 150 jaunuolių, iš visos Lietuvos, besidominčių Valstybės sandara, demokratija, šalies valdymo tendencijomis bei joje vykstančiais procesais. Šis renginys – savotiška pilietiškumo akademija.“ – teigia Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininkas Ramūnas Burokas.

Dalyvių registracija vyksta iki liepos 20 dienos (trečiadienio), 18 valandos. Visi norintys užsiregistruoti turėtų spustelėti šią nuoroda: https://goo.gl/D5SrvN . Visi užsiregistravę dalyviai elektroniniu paštu gaus atmintinę su renginio programa, organizatorių kontaktais, atvykimo adresu ir kita svarbia informacija.

 

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
informacija

Trusted by Immediate Edge Official Website