100 puodelių arbatos: Šiaulių jaunimiečiai sveikino Lietuvą su artėjančiu šimtmečio gimtadieniu


6.Vasario 10-ąją, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių skyriaus jaunimiečiai dalino šilumą miestiečiams. Akcijos metu jaunimas dalino karštą arbatą, kūrė jaukią ir tolerantišką aplinką. Esminė žinutė, kurią siekė paskleisti šiauliečiai – svarbu išbalansuoti socialines ribas, įgalinti kartu švęsti atskirtį patiriančias socialines grupes ir formuoti kitas mąstymo formas šių grupių atžvilgiu.

„100 puodelių karštos arbatos sušildė 100 Šiaulių miesto gyventojų, ir jau šimtmetis, kai visa šalis mini Lietuvos gimtadienį. Mums tai yra svarbi diena ir norime dalintis šiuo džiaugsmu su visais, norime parodyti, kad prisiminti svarbu kiekvieną dieną, todėl akciją nusprendėme daryti savaitę prieš. Taip pat šiandienos tikslas atkreipti dėmesį ir į tuos, kurie yra visuomenės atskirti, diskriminuojami ir neįtraukti.“ – apie akciją kalbėjo LSDJS Šiaulių skyriaus pirmininkas Vaidas Rusys.2018.02.10 (2 of 12)

LSDJS Šiaulių miesto skyrius prie šios šventės skatina prisijungti, ne tik vasario 16 dieną, bet nuolatos mąstyti kokia didelė svarba yra mūsų visų laisvė ir kaip svarbu, kad visos socialinės atskirties grupės būtų įtrauktos į mūsų kasdienį gyvenimą.

„Kviečiame kiekvieną dieną prisiminti, kad vaikštome savo žeme, važiuojame savo keliais, kalbamės sava kalba, galų gale gyvename savo tėvynėje ir kokią stiprybę ir vienybę mes turime nepaisydami įvairių socialinių statusų ir kategorijų. Ačiū, Valstybės atkūrimo didvyriams ir kiekvienam iš mūsų, esantiems ir prisimenantiems mūsų visų laisvę“ – teigė V.Rusys.

2018.02.10 (5 of 12)Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri palaiko politines kairiąsias pažiūras ir savo veiklą pradėjo dar 1922 metais.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga skatina Lietuvos jaunus žmones veikti, prisideda prie įvairių veiklų, skleidžia kairiosios politinės krypties idėjas Lietuvos bei Europos lygmenimis, aktyviai veikia jaunimo politikos formavimo bei įgyvendinimo srityse visoje Lietuvoje, jos savivaldybėse.

Vaidas RUSYS
LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas,
LSDJS valdybos narys
v.rusys@gmail.com

Trusted by Immediate Edge Official Website