Lietuvos Ryto montažas.
Lietuvos Ryto montažas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos parlamentarams iškelti klausimai dėl galimų ryšių su verslo struktūra vis dar lieka be atsakymų. Nepateikiami faktiniai įrodymai patvirtinantys arba paneigiantys žiniasklaidos iškeltus įtarimus dėl Seimo narės Gretos Kildišienės naudojimosi automobiliu aplinkybių bei pajamų pagrįstumo. Įkaitusi viešosios erdvės atmosfera užgožė Seimo bei Vyriausybės veiklos realijas. Seimui daroma akivaizdi moralinė žala.

LSDP ragina valdančiosios koalicijos partnerius nežeminti šalies parlamento reputacijos ir nedelsti pateikiant įrodymus dėl keliamų klausimų bei įtarimų. Skaidrumas neturėtų būti deklaruojamas tiktai programoje. Juolab, kad viešojoje erdvėje manipuliuojama tokiomis sąvokomis kaip korupcijos požymiai, poveikis Seimo nariams, Seimo nario papirkimas ir panašiais.

Jeigu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos parlamentarai nedelsdami pateiktų automobilio nuomos sutartį, uždarbių pažymas bei pagrįstų pajamas, kad visuomenei būtų paaiškinta situacija, tuomet nekiltų abejonių dėl sandorių skaidrumo ir politikų deklaruojamų vertybių.

Be to, socialdemokratai kviečia visus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos parlamentarus bei politikus pervertinti savo deklaruotus ir nedeklaruotus interesus, atsakingai ir sąžiningai informuoti visuomenę apie savo turtą, pajamas, ryšius bei sandorius.

 

Lietuvos socialdemokratų partijos
informacijos centras