Vasario 1 dieną vykusiuose LSDJS Vilniaus skyriaus rinkimuose buvo išrinktas naujasis skyriaus pirmininkas, kuriuo tapo jau 5 metus organizacijoje esantis Mantas Karanauskas. Jis surinko 23 balsus bei šešiais balsais aplenkė taip pat į pirmininko postą kandidatavusią Jovita Bislytę, kuri surinko 17 balsų.

Kartu buvo išrinkta ir naujoji skyriaus valdyba, kurią sudaro – Liucija Mininaitė, Andrius Lukminas, Ainė Montrimaitė, Donatas Prialgauskas ir Povilas Žarnauskas. Rinkimų metu nebuvo išrinktas šeštasis valdybos narys, kadangi joks kandidatas nesurinko daugiau kaip pusės rinkėjų balsų. Naujasis LSDJS Vilniaus skyriaus pirmininkas sakė, kad paskutinis skyriaus valdybos narys bus išrinktas vasario 10 dieną.

LSDJS Vilniaus skyriaus pirmininkas Mantas Karanauskas susirinkimo metu teigė, kad skyriaus laukia nauji iššūkiai.

„Manęs ir mano komandos laukia tikrai įdomūs metai. Spalio mėnesį vyks LR Seimo rinkimai, o Vilniaus mieste laukia tikrai įtempta kova, mūsų kolegoms reikės pagalbos. Aktyvinsime veiklą ir sieksime kuo geresnių rezultatų“, – kalbėjo M. Karanauskas.

Šiuo metu LSDJS Vilniaus skyriuje yra 82 nariai.

LSDJS Vilniaus skyriaus Valdybos rinkimuose daugiausia balsų gavo Liucija Mininaitė – 33 ,  Andrius Lukminas – 31, Donatas Prialgauskas – 25, Ainė Montrimaitė ir Povilas Žarnauskas po 22.

Liucija Mininaitė pabrėžė, kad gautas skyriaus narių pasitikėjimas, ne tik įpareigoja, bet ir motyvuoja įgyvendinti daug darbų šio skyriaus labui. „Sieksiu, kad skyrius taptų dar stipresniu, trauktų veržliausius ir iniciatyviausius žmones, o kiekvienas jo narys galėtų save realizuoti ir įgauti kuo daugiau naudingos patirties.“

Andrius Lukminas teigė, kad pagrindinis naujos Valdybos tikslas – geresnis Vilniaus skyrius: „Esu dėkingas Vilniaus skyriaus nariams už parodytą pasitikėjimą manimi. Tai garbė ir įpareigojimas, todėl ir toliau drauge su naująja valdyba dirbsime, kad padarytume Vilniaus skyrių geresnį ir patrauklesnį.“

„Džiaugiuosi sulaukęs tokio gausaus palaikymo ir tikiu, kad šioje Valdyboje, kurioje yra ir praeitos kadencijos Valdybos narių, ir naujų veidų, dirbsime itin efektyviai“, – sakė naujasis Valdybos narys Donatas Prialgauskas

Pirmą kartą į LSDJS Vilniaus skyriaus Valdybą išrinkta Ainė Montrimaitė sakė tikinti, kad jos patirtis bus naudinga organizacijai: „Ačiū visiems, kurie manimi patikėjo. Tikiuosi, kad galėsiu svariai prisidėti prie Vilniaus skyriaus ateities“.

Ilgamečio LSDJS nario Povilo Žarnausko nuomone, ateinantys metai bus išskirtiniai: „Ateinantys metai bus išskirtiniai dėl kelių priežasčių – vyks Seimo rinkimai ir įdomu, kaip rinkėjai įvertins mūsų jaunųjų kolegų pasiekimus Vyriausybėje ir Seime, kadangi jie turėjo visas galimybes savo darbais įgyvendinti ne vieną socialdemokratų rinkiminį pažadą. O kitas įdomus dalykas bus tai, kad Vilniaus skyriaus laukia daug permainų“.

 

LSDJS Vilniaus m. skyriaus informacija