Akmenė
LSJDS Akmenės rajono skyriaus šventinės akcijos akimirka

Artėjant didžiosioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms bei Naujiesiems metams, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Akmenės rajono skyrius tradiciškai organizavo šventinę akciją, skirtą prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo Naujosios Akmenės jaunimo centre „New Stone“.

 

Akciją organizuoja jau antrus metus

Šventinės iniciatyvos organizavimas prasidėjo dar nuo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos iniciatyvos 2015-aisiais, kuomet visoje Lietuvoje jaunimiečiai puošė eglutes senelių namuose. Tuomet daugelis LSDJS skyrių aktyvistų dovanojo kalėdines eglutes senelių namams įvairiose Lietuvos savivaldybėse ir padėjo jas pasipuošti, bendravo su senelių namuose gyvenančiais senjorais.

Šiais metais, LSDJS Akmenės skyrius tęsė pradėtą tradiciją ir pradėjus bendradarbiavimą, buvo sutarta šventiniu laikotarpiu padėti Naujosios Akmenės atviro jaunimo centro „New Stone“ darbuotojoms ir savanoriauti šiame centre.

 

Tikslas – padėti sukurti šventinę nuotaiką

Reda
R.Kornejevaitė / LSDJS „Pagarbos Vakaras 2016“

Akmenės girininkų padovanotą eglutę Akmenės jaunimiečiai nutarė jaunimo centrui perduoti prisidėdami ir patys. Savanoriai nutarė kalėdinį medį papuošti pačių gamintais ir keptais sausainiais. Taip pat, šventinę eglutę papuošė ir jaunimietės Raimondos dovanoti rankų darbo žaisliukai, pagaminti iš siūlų.

„Nuostabus jausmas yra daryti gerą kitiems ir matyti, kaip džiaugiasi vaikai, kaip spindi jų akys, kai leidi jiems padėti puošti eglutę. Kartais, rodos, reikia tiek nedaug, kad mažuosius užkrėstum kalėdine dvasia, leistum patikėti, kad kartais stebuklai, kurie atrodo, jau nebeįmanomi, vis dėl to gali vykti. Tas bendravimas ir toks ryšys yra svarbus“, – po akcijos įspūdžiais dalinosi LSDJS Akmenės rajono skyriaus pirmininkė Reda Kornejevaitė.

Pasak akcijos organizatorių, susirinkę jaunuoliai ir atviro jaunimo centro darbuotojai noriai ir aktyviai prisidėjo prie akcijos.

„Vaikai išties labai noriai kabino sausainius ant dovanotos eglutės. Matėsi, kad jiems patiko“, – teigė R.Kornejevaitė.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri palaiko politines kairiąsias pažiūras ir savo veiklą pradėjo dar 1922 metais. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga, skatina Lietuvos jaunus žmones veikti, prisideda prie įvairių veiklų, skleidžia kairiosios politinės krypties idėjas Lietuvos bei Europos lygmenimis.

Daugiau informacijos apie LSDJS Akmenės rajono skyrių – Facebook puslapyje.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
Išorinės komunikacijos tinklo biuro informacija